Vyvážená zmes arabík tých najkvalitnejších odrôd pochádzajúcich z Etiópie, Brazílie, Kolumbie, Dominikánskej republiky a Jemenu. Výsledkom je káva prvotriednej kvality s plným telom a vyváženou chuťou, s podtónmi tropického ovocia a dozvukmi horkého kakaa.
Dostupnosť: Skladom - pražíme pre Vás každý deň

Vyvážená zmes arabík tých najkvalitnejších odrôd pochádzajúcich z Etiópie, Kolumbie, Dominikánskej republiky, Brazílie a Kuby. Výsledkom je káva s plným telom a vyváženou chuťou s podtónmi tropického ovocia a dozvukmi horkého kakaa.

zov Balance Blend výstižne opisuje túto zmes káv, je čarovne vyvážená.

Táto zmes obsahuje svojím zložením káv z celého sveta také široké spektrum tónov, že si príde na svoje určite každý, kto má rád kvalitnú kávu plnú rozmanitých chutí.

    

Krajina pôvodu:      Etiópia, Kolumbia, Dominikánska rep., Brazília a Kuba 

Zmes káv vyvinutá: Fabbrica Coffee /Slovensko/

Praženie:                  Full city

 

Chuťový profil a crema

Táto zmes káv, vyvinutá špecialistami našej pražiarne FABBRICA, očarí každého, kto očakáva hutnú kávu, s nižším obsahom kofeínu, bohatou cremou, ovocnou kyslosťou, čokoládovou horkosťou, nie výraznou zemitou chuťou a dozvukmi orieškov.

Chuťový profil káv je vždy vyvíjaný našou spoločnosťou, pri dodržaní správneho skladovania a postupu prípravy kávy na profesionálnom pákovom kávovare. Takto je možné dosiahnuť daný chuťový profil.

Chuťový profil sa môže meniť odlišným spôsobom prípravy kávy (niektoré popisované chute môžu na úkor iných vystúpiť viac do popredia).

 

Balenievy

Naša káva je balená v kvalitnom obale, zaručujúcom dlhotrvajúcu čerstvosť. K tomu slúži jednosmerný ventil, ktorý uvoľňuje plyn vzniknutý po upražení. Káva je vždy v balení hermeticky uzavretá, aby odolávala vlhkosti, svetlu a cudzím pachom. Po každom uzatvorení balenia odporúčame vytlačiť prebytočný vzduch a uchovať balenie na suchom a tmavom mieste. Skladovanie v chladničke neodporúčame.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie