Silná zmes vybraných odrôd Indickej robusty a Etiópskej arabiky, navrhnutá pre naštartovanie Vášho dňa. Charakteristická je výrazne zemitou chuťou a mimoriadne bohatou cremou. Vďaka Indickej pranej Robuste najvyššej kvality má vysoký obsah kofeínu a nízku kyslosť. Ethiopia dodáva káve vyváženú jemnosť.
Dostupnosť: Skladom - pražíme pre Vás každý deň

Silná zmes vybranej odrody Indickej robusty v AAA kvalite a prvotriednej Etiópskej arabiky. Bola navrhovaná na požiadavky dnešnej, častokrát unáhlenej, doby, ktorá si vyžaduje príval energie a to správne naštartovanie dňa. Presne takáto Power Blend je silná ako slon. Dodá Vám mohutnú dávku energie na celý deň vďaka vysokému obsahu kofeínu.

Charakteristická je krásne výraznou zemitou chuťou a mimoriadne bohatou cremou.

Táto káva je určená pre každého, kto obľubuje plnú a hutnú kávu s vyšším obsahom kofeínu. Krásna crema je ozdobou tejto kávy. Veľmi nízka kyslosť je hladko vyvážená sladkou Etiópiou.

 

Krajina pôvodu:         Etiópia, India

Zmes káv vyvinutá:    Fabbrica Coffee /Slovensko/

Praženie:                    Full city

 

Chuťový profil

to zmes káv naša pražiareň Fabbrica navrhla špeciálne pre zákazníkov, ktorí preferujú takmer nulovú kyslosť, vysoký obsah kofeínu a podmanivý zemitý dozvuk.

Hlavná črta tejto zmesi Power blend kofeín - je bezchuťová látka a tým môžu vystúpiť iné chute do popredia.

Chuťový profil káv je vždy vyvíjaný našou spoločnosťou, pri dodržaní správneho skladovania a postupu prípravy kávy na profesionálnom pákovom kávovare. Takto je možné dosiahnuť daný chuťový profil.

Chuťový profil sa môže meniť odlišným spôsobom prípravy kávy (niektoré popisované chute môžu na úkor iných vystúpiť viac do popredia).

 

Balenie kávy

Naša káva je balená v kvalitnom obale, zaručujúcom dlhotrvajúcu čerstvosť. K tomu slúži jednosmerný ventil, ktorý uvoľňuje plyn vzniknutý po upražení. Káva je vždy v balení hermeticky uzavretá, aby odolávala vlhkosti, svetlu a cudzím pachom. Po každom uzatvorení balenia odporúčame vytlačiť prebytočný vzduch a uchovať balenie na suchom a tmavom mieste. Skladovanie v chladničke neodporúčame.

 


Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie