Táto zmes káv bola vytvorená špeciálne pre prípravu espressa tak, aby krásne vynikla jej vyvážená chuť ovocia a kakaa. Zmes tvoria kvalitné odrody káv arabica, pochádzajúce z Brazílie, Kolumbie a Etiópie, ktoré dopĺňa prvotriedna indická robusta. V káve sa prelína spektrum horkej chuti, kakaa, orieškov, s jemnou ovocnou chuťou bobuľového ovocia. Je vhodná pre všetkých, ktorí obľubujú plnú, hutnú kávu s vyšším obsahom kofeínu.
Dostupnosť: Skladom - pražíme pre Vás každý deň

Táto zmes káv bola vytvorená špeciálne pre prípravu espressa tak, aby krásne vynikla jej vyvážená chuť ovocia a kakaa. Zmes tvoria kvalitné odrody káv arabika, pochádzajúce z Brazílie, Kolumbie a Etiópie, ktoré dopĺňa AAA kvalita Indickej robusty. V ve sa prelína spektrum horkej chuti kakaa, orieškov s jemnou ovocnou chuťou bobuľového ovocia. Je vhodná však aj na použitie pri príprave kávových špecialít.

Táto káva je určená pre každého, kto obľubuje plnú a hutnú kávu s vyšším obsahom kofeínu. Krásna crema je ozdobou tejto kávy. 

 

Krajina pôvodu:     Brazília, Kolumbia, Etiópia, India

Zmes káv vyvinutá: Fabbrica Coffee /Slovensko/

Praženie:                     Full city

 

Chuťový profil a crema

Túto zmes káv naša pražiareň FABBRICA navrhla špeciálne pre zákazníkov, ktorí preferujú vyváženejšiu chuť sladkého ovocia a horkého kakaa. Káva má bohatú cremu, ktorá poteší najmä milovníkov espressa.

Chuťový profil káv je vždy vyvíjaný našou spoločnosťou pri dodržaní správneho skladovania a postupu prípravy kávy na profesionálnom pákovom kávovare. Takto je možné dosiahnuť daný chuťový profil.

Chuťový profil sa môže meniť odlišným spôsobom prípravy kávy (niektoré popisované chute môžu na úkor iných vystúpiť viac do popredia).

 

Balenievy

Naša káva je balená v kvalitnom obale, zaručujúcom dlhotrvajúcu čerstvosť. K tomu slúži jednosmerný ventil, ktorý uvoľňuje plyn vzniknutý po upražení. Káva je vždy v balení hermeticky uzavretá, aby odolávala vlhkosti, svetlu a cudzím pachom. Po každom uzatvorení balenia odporúčame vytlačiť prebytočný vzduch a uchovať balenie na suchom a tmavom mieste. Skladovanie v chladničke neodporúčame.

 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie