Základom tejto espresso zmesi je EXCELLENCE káva z Dominikánskej republiky, doplnená kvalitnými arabikami z Južnej Ameriky, ovocnou Ethiopiou a krásne čokoládovou indickou robustou. Výsledkom je vysoko kvalitná intenzívna káva s plným telom a vyváženou chuťou.
Dostupnosť: Skladom - pražíme pre Vás každý deň

Základom tejto espresso zmesi je EXCELLENCE káva z Dominikánskej republiky, doplnená kvalitnými arabikami z Južnej Ameriky, ovocnou Ethiopiou a krásne čokoládovou indickou robustou. Výsledkom je intenzívna káva s plným telom a vyváženou chuťou. Táto zmes je charakteristická plnou kakaovo horkastou chuťou a bohatou cremou. V káve prevažuje spektrum horkej chuti, kakao, oriešky, s veľmi jemnou ovocnou chuťou v pozadí.

Táto káva je vhodná pre všetkých, ktorí obľubujú plnú horkú kávu s vyšším obsahom kofeínu.

 

Krajina pôvodu:       Dominikánska rep., Južná Amerika, Etiópia, India

Zmes káv vyvinutá: Fabbrica Coffee /Slovensko/

Praženie:                    Full city

 

Chuťový profil a crema

Túto zmes sme pražiareň FABBRICA vyvinula špeciálne na prípravu espressa.  Vhodná je pre všetkých, ktorí obľubujú plnú horkú kávu s dozvukom ovocných chutí.

Chuťový profil kávových zmesí je vždy vyvíjaný našou spoločnosťou, pri dodržaní správneho skladovania a postupu prípravy kávy na profesionálnom pákovom kávovare. Takto je možné dosiahnuť daný chuťový profil.

Chuťový profil sa môže meniť odlišným spôsobom prípravy kávy (niektoré popisované chute môžu na úkor iných vystúpiť viac do popredia).

 

Balenie kávy

Naša káva je balená v kvalitnom obale, zaručujúcom dlhotrvajúcu čerstvosť. K tomu slúži jednosmerný ventil, ktorý uvoľňuje plyn vzniknutý po upražení. Káva je vždy v balení hermeticky uzavretá, aby odolávala vlhkosti, svetlu a cudzím pachom. Po každom uzatvorení balenia odporúčame vytlačiť prebytočný vzduch a uchovať balenie na suchom a tmavom mieste. Skladovanie v chladničke neodporúčame. 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Štítky: Folk, zmes