Zmes výberových odrôd s nízkou kyslosťou a horkosťou, ktorá vyhovie každému, kto si chce pochutnať na kvalitnej káve jemnej chuti. Dokonalý zážitok jemnej vyváženej kávy s bohatou cremou so sladkastým spektrom chutí a jemnými ovocnými tónmi v pozadí.
Dostupnosť: Skladom - pražíme pre Vás každý deň

Zmes výberových odrôd s nízkou kyslosťou a horkosťou, ktorá vyhovie každému, kto si chce pochutnať na kvalitnej káve jemnej chuti. Dokonalý zážitok jemne vyváženej kávy s bohatou cremou so sladkastým spektrom chutí a jemnými ovocnými tónmi v pozadí.

Je vhodná na použitie v akýchkoľvek kávových špecialitách – pre jej vlastnosti, kde horkosť neprebíja sladké chute, ale sa krásne dopĺňajú. Konečný produkt ocenia ľudia preferujúci jemné chute.

World Mild Blend je stredne hutná káva s jemnými odtieňmi chuti a dostatočným obsahom kofeínu. Oriešková crema je výsledkom dobre navrhnutej zmesi káv.

 

 

Krajina pôvodu:        Brazília, Kolumbia, Kuba, Etiópia, India

Zmes káv vyvinutá:  Fabbrica Coffee / Slovensko /

Praženie:                      Full city

 

 

Chuťový profil

Túto zmes káv naša pražiareň FABBRICA navrhla špeciálne pre zákazníkov, ktorí preferujú dokonale vyváženú sladkú chuť ovocia a horkosť kakaa bez toho, aby niektorá z nich príliš vystupovala do popredia.

Chuťový profil káv je vždy vyvíjaný našou spoločnosťou pri dodržaní správneho skladovania a postupu prípravy kávy na profesionálnom pákovom kávovare. Takto je možné dosiahnuť daný chuťový profil.

Chuťový profil sa môže meniť odlišným spôsobom prípravy kávy (niektoré popisované chute môžu na úkor iných vystúpiť viac do popredia).

 

 

Balenie kávy

Naša káva je balená v kvalitnom obale, zaručujúcom dlhotrvajúcu čerstvosť. K tomu slúži jednosmerný ventil, ktorý uvoľňuje plyn vzniknutý po upražení. Káva je vždy v balení hermeticky uzavretá, aby odolávala vlhkosti, svetlu a cudzím pachom. Po každom uzatvorení balenia odporúčame vytlačiť prebytočný vzduch a uchovať balenie na suchom a tmavom mieste. Skladovanie v chladničke neodporúčame.

 

 

 

 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie