Káva je našou vášňou, preto chceme umožniť našim zákazníkom vychutnať si zážitok tej najkvalitnejšej šálky kávy aj v domácom prostredí. Naše dlhoročné skúsenosti, výskum a testovanie, v kombinácii s najmodernejšími technológiami, nám umožňujú zabezpečiť vysoký štandard kvality za priaznivú cenu.

 

 

 

Vo Fabbrica Coffee vyberáme tie najkvalitnejšie odrody od certifikovaných a overených producentov a dovážame ich zo známej talianskej kávovej burzy, ktorá obchoduje s kávou priamo z plantáží od producentov z celého sveta. Pre zabezpečenie maximálnej kvality našej kávy dôsledne sledujeme jej celú cestu. Praženie a balenie pod vlastnou strechou nám umožňuje zaručiť tú najvyššiu kvalitu, s akou sa môžete v našich končinách stretnúť.

 

pražiareň kávy

 

Kávu pražíme od roku 2011 a naša pražiareň spracúva výber tých najkvalitnejších odrôd káv podľa aktuálnej kvality úrody na jednotlivých plantážach, z ktorých naši špecialisti pripravujú tie najlahodnejšie zmesi pre vyhovenie preferenciám každého zákazníka. Kávu pražíme denne, preto si môžete byť istí, že kúpou našej kávy získate vždy čerstvo praženú kávu najvyššej kvality.  Chceme vyhovieť želaniam našich zákazníkov, preto náš výskum a testovanie ďalších odrôd a ich najvhodnejších kombinácií stále prebieha. Môžete sa preto tešiť na ďalšie odrody a nové zmesi v našej ponuke.

 

zrnková káva