Prémiová PERU - Selva Alta – pestovaná bez chemických hnojív a ručne zbieraná. Celý proces od zberu až po spracovanie je prísne strážený pre jej Kvalitu. Chuť je krásne kakaová s dozvukom hnedého cukru a tropického ovocia.
Dostupnosť: Skladom - pražíme pre Vás každý deň

Prémiová PERU Selva Alta  – káva najvyššej akosti, pestovaná bez chemických hnojív a ručne zbieraná. Celý proces od zberu až po spracovanie je prísne strážený pre jej Kvalitu.

Táto káva sa vyznačuje veľmi jemnou, sladkastou a vyváženou chuťou s minimom kyslosti a arómou citrusu. Chuť je krásne kakaová s dozvukom hnedého cukru a tropického ovocia. Označenie GRADE 1 pri tejto káve znamená najvyššiu triedu akosti a teda minimum defektov zŕn. Pestovanie tejto kávy vo veľmi vysokých nadmorských výškach jej dáva vysokú tvrdosť a dozrievanie kávy je pre nižšie teploty pomalšie, čím zrná dosiahnu plnšiu chuť a arómu.

 

Krajina pôvodu:     PERU  / Južná Amerika /

Druh kávy:             100 %  Arabica

Oblasť:                    SELVA Alta

Praženie:                 Full City

Spracovanie:           washed

Nadmorská výška:  1500 m

 

Chuťový profil

Prémiová  – PERU Selva Alta – pestovaná bez chemických hnojív a ručne zbieraná. Celý proces od zberu až po spracovanie je prísne strážený pre jej Kvalitu.

Chuť je krásne kakaová s dozvukom hnedého cukru a tropického ovocia.

Balenie kávy

Naša káva je balená v kvalitnom obale, zaručujúcom dlhotrvajúcu čerstvosť. K tomu slúži jednosmerný ventil, ktorý uvoľňuje plyn vzniknutý po upražení. Káva je vždy v balení hermeticky uzavretá, aby odolávala vlhkosti, svetlu a cudzím pachom. Po každom uzatvorení balenia odporúčame vytlačiť prebytočný vzduch a uchovať balenie na suchom a tmavom mieste. Skladovanie v chladničke neodporúčame.

 

 

 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie