Prémiová Speciality coffee - Africká 100 % Arabika, Chuť je ovocná a dochuť je po horkej čokoláde a silného karamelu.
Dostupnosť: Skladom - pražíme pre Vás každý deň

Táto Prémiová arabika odrody Red Bourbon je pestovaná na najvyšších miestach Rwandy, to zaručuje jej kvalitu v každej šálke. Káva je zbieraná a triedená ručne.  Je spracovaná v najvyššie položenej spracovateľskej stanici v Rwande (CWS Shyira) Obklopená vulkanickými kopcami a kvalitnou pôdou.

Označenie Prémiová Speciality coffee – znamená káva vysoko hodnotená – SCA skore 86+

 

Krajina pôvodu:     RWANDA / Afrika /

Druh kávy:             100 % Arabica

Oblasť:                    Nyabihu

Praženie:                 City +

Spracovanie:           praná káva

Nadmorská výška:  1850 – 2300 m.

 

Chuťový profil

Kávovníky rastúce v Rwande sa pestujú vo veľmi úrodnej pôde a vo vysokých nadmorských výškach, čo ich predurčuje na veľmi dobrý výsledný produkt. Má bohaté krémové telo, hodvábnu textúru až takmer maslový podtón. Aróma vás zasiahne kvetinovými a ovocnými príchuťami, po ktorých nasleduje mierne pikantný tón. Chuť kávy je ovocná (bobuľové a tropické) a dochuť je po horkej čokoláde a silného karamelu.

 

Balenie kávy

Naša káva je balená v kvalitnom obale, zaručujúcom dlhotrvajúcu čerstvosť. K tomu slúži jednosmerný ventil, ktorý uvoľňuje plyn vzniknutý po upražení. Káva je vždy v balení hermeticky uzavretá, aby odolávala vlhkosti, svetlu a cudzím pachom. Po každom uzatvorení balenia odporúčame vytlačiť prebytočný vzduch a uchovať balenie na suchom a tmavom mieste. Skladovanie v chladničke neodporúčame.

 

 

 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie