Darčekové balenie Degustačných vzoriek čerstvo upražených káv priamo z našej pražiarne FABBRICA COFFEE. Namiešali sme ho pre Vás tak, aby potešil vysoko kvalitnými kávami, ktoré pražíme s láskou a zároveň zaujal darčekovým balením.
Dostupnosť: Skladom - pražíme pre Vás každý deň

Balenie obsahuje: Veľmi exkluzívne kávy

 

1 x 200 g zrnková čerstvo pražená - DOMINIKÁNSKA rep. Barahona AA

1 x 200 g zrnková čerstvo pražená - RWANDA Shyira FW

 

 

Krajina pôvodu:     Dominikánska rep. / Karibik /

Druh kávy:             100 % Arabica

Krajina pôvodu:     Rwanda / Afrika /

Druh kávy:             100 % Arabica

 

Chuťový profil

Dominikánska rep.:

Chuťový profil – Káva s plným telom, nízkou kyslosťou a čokoládovými tónmi. Krásna zemitá a plná kakaovo nahorklá chuť s bohatou cremou.

Väčšina produkcie kávy je na domáci trh, preto ide len málo kávy na export a je jej nedostatok. Dostupnosť tejto kávy v plnej kvalite je natoľko obmedzená, že na trhu sa objavili obchodníci, ktorí túto kávu miešajú s inými podobnými kávami a predávajú ju pod originálnym označením.

 

Rwanda Shyira :

Chuťový profil – Kávovníky rastúce v Rwande sa pestujú vo veľmi úrodnej pôde a vo vysokých nadmorských výškach, čo ich predurčuje na veľmi dobrý výsledný produkt. Má bohaté krémové telo, hodvábnu textúru až takmer maslový podtón. Aróma vás zasiahne kvetinovými a ovocnými príchuťami, po ktorých nasleduje mierne pikantný tón. Chuť kávy je ovocná (bobuľové a tropické) a dochuť je po horkej čokoláde a silného karamelu.

 

Balenie kávy

Naša káva je balená v kvalitnom obale, zaručujúcom dlhotrvajúcu čerstvosť. K tomu slúži jednosmerný ventil, ktorý uvoľňuje plyn vzniknutý po upražení. Káva je vždy v balení hermeticky uzavretá, aby odolávala vlhkosti, svetlu a cudzím pachom. Po každom uzatvorení balenia odporúčame vytlačiť prebytočný vzduch a uchovať balenie na suchom a tmavom mieste. Skladovanie v chladničke neodporúčame.

 

 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie