Darčekové balenie Degustačných vzoriek čerstvo upražených káv priamo z našej pražiarne FABBRICA COFFEE. Namiešali sme ho pre Vás tak, aby potešil vysoko kvalitnými kávami, ktoré pražíme s láskou a zároveň zaujal darčekovým balením.
Dostupnosť: Skladom - pražíme pre Vás každý deň

Balenie obsahuje: 

2 x 100 g zrnková čerstvo pražená - BRASIL  Cerrado Dulce NY2

2 x 100 g zrnková čerstvo pražená - COLOMBIA Huila Supremo

 

Krajina pôvodu:     Brazília /Južná Amerika/

Druh kávy:             100 % Arabica

Oblasť:                    Cerrado

Krajina pôvodu:     Kolumbia / Južná Amerika /

Druh kávy:             100 % Arabica

Oblasť :                   Huila

 

Chuťový profil

Brazília – Vášnivá ako karneval v Riu. Plná chuť s vyváženou sladkosťou, stopami sladu, čokolády a kakaa. Aróma cereálií s dozvukmi po pražených lieskových orieškoch. Káva s nízkou aciditou a bohatou penou, ideálna pre espresso, pochádza z regiónu Cerrado.

Columbia – Prvé, čo si na tejto káve všimnete, sú jej krásne a veľmi veľké zrná 18 ++. Kolumbijské kávy majú stabilne výbornú kvalitu, ale táto káva určite vyčnieva z davu a môžeme povedať, že patrí medzi gurmánske kávy. Káva je veľmi príjemná, sladko zamatová.

 

Balenie kávy

Naša káva je balená v kvalitnom obale, zaručujúcom dlhotrvajúcu čerstvosť. K tomu slúži jednosmerný ventil, ktorý uvoľňuje plyn vzniknutý po upražení. Káva je vždy v balení hermeticky uzavretá, aby odolávala vlhkosti, svetlu a cudzím pachom. Po každom uzatvorení balenia odporúčame vytlačiť prebytočný vzduch a uchovať balenie na suchom a tmavom mieste. Skladovanie v chladničke neodporúčame.

 

 

 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie