Darčekové balenie Degustačných vzoriek čerstvo upražených káv priamo z našej pražiarne FABBRICA COFFEE. Namiešali sme ho pre Vás tak, aby potešil vysoko kvalitnými kávami, ktoré pražíme s láskou a zároveň zaujal darčekovým balením.
Dostupnosť: Skladom - pražíme pre Vás každý deň

Balenie obsahuje: 

1 x 100 g zrnková čerstvo pražená - BRASIL  Cerrado Dulce NY2

1 x 100 g zrnková čerstvo pražená - INDIA  AAA „energy coffee“

2 x 100 g zrnková čerstvo pražená - POWER BLEND  espresso blend

 

Krajina pôvodu:     Brazília /Južná Amerika/

Druh kávy:             100 % Arabica

Oblasť:                    Cerrado

Krajina pôvodu:     India / Južná Amerika /

Druh kávy:             100 % Arabica

Oblasť :                   Karnataka

Krajina pôvodu:     Power Blend / Etiópia – India / Afrika – Ázia  /

Druh kávy:             100 % Arabica –  100 % Robusta

Oblasť :                   Djimmah – Karnataka

 

Chuťový profil

Brazília – Vášnivá ako karneval v Riu. Plná chuť s vyváženou sladkosťou, stopami sladu, čokolády a kakaa. Aróma cereálií s dozvukmi po pražených lieskových orieškoch. Káva s nízkou aciditou a bohatou penou, ideálna pre espresso, pochádza z regiónu Cerrado.

India – Naša indická robusta Parchment AAA kvalitou prekonáva mnohé aj kvalitné arabiky. Stopercentná robusta s úžasnou cremou a plnou, mierne orieškovou chuťou bez známky kyslosti.

Power Blend je ideálne namiešaná zmes pre espresso Etiópia – Djimmah a India parchment je káva s plným telom, bohatou arómou a hutnou cremou. Citrusový začiatok postupne prechádza cez ovocné tóny až do čokoládového záveru. Výrazná, dlhá dochuť sprevádzaná príjemnou horkosťou je garanciou dokonalého pôžitku.

 

Balenie kávy

Naša káva je balená v kvalitnom obale, zaručujúcom dlhotrvajúcu čerstvosť. K tomu slúži jednosmerný ventil, ktorý uvoľňuje plyn vzniknutý po upražení. Káva je vždy v balení hermeticky uzavretá, aby odolávala vlhkosti, svetlu a cudzím pachom. Po každom uzatvorení balenia odporúčame vytlačiť prebytočný vzduch a uchovať balenie na suchom a tmavom mieste. Skladovanie v chladničke neodporúčame.

 

 

 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie