Darčekové balenie Degustačných vzoriek čerstvo upražených káv priamo z našej pražiarne FABBRICA COFFEE. Namiešali sme ho pre Vás tak, aby potešil vysoko kvalitnými kávami, ktoré pražíme s láskou a zároveň zaujal darčekovým balením.
Dostupnosť: Skladom - pražíme pre Vás každý deň

Balenie obsahuje: 

1 x 200 g zrnková čerstvo pražená - BRASIL  Cerrado Dulce NY2

1 x 200 g zrnková čerstvo pražená - 1980 Espresso Blend

 

Krajina pôvodu:     Brazília /Južná Amerika/

Druh kávy:             100 % Arabica

Krajina pôvodu:     Brazília, Dominikánska rep., Kolumbia, Etiópia, India

Zmes káv vyvinutá: Fabbrica Coffee /Slovensko/

 

Chuťový profil

Brazília :

Chuťový profil – Vášnivá ako karneval v Riu. Plná chuť s vyváženou sladkosťou, stopami sladu, čokolády a kakaa. Aróma cereálií s dozvukmi po pražených lieskových orieškoch. Káva s nízkou aciditou a bohatou penou, ideálna pre espresso, pochádza z regiónu Cerrado.

 

Espresso Blend 1980 :

Chuťový profil – Túto zmes káv naša pražiareň FABBRICA navrhla špeciálne pre zákazníkov, ktorí preferujú skôr kakaovo – čokoládové horké chute pred ovocnými chuťami. 

Chuťový profil kávových zmesí je vždy vyvíjaný našou spoločnosťou, pri dodržaní správneho skladovania a postupu prípravy kávy na profesionálnom pákovom kávovare. Takto je možné dosiahnuť daný chuťový profil.

Chuťový profil sa môže meniť odlišným spôsobom prípravy kávy (niektoré popisované chute môžu na úkor iných vystúpiť viac do popredia).

 

Balenie kávy

Naša káva je balená v kvalitnom obale, zaručujúcom dlhotrvajúcu čerstvosť. K tomu slúži jednosmerný ventil, ktorý uvoľňuje plyn vzniknutý po upražení. Káva je vždy v balení hermeticky uzavretá, aby odolávala vlhkosti, svetlu a cudzím pachom. Po každom uzatvorení balenia odporúčame vytlačiť prebytočný vzduch a uchovať balenie na suchom a tmavom mieste. Skladovanie v chladničke neodporúčame.

 

 

 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie