Darčekové balenie Degustačných vzoriek čerstvo upražených káv priamo z našej pražiarne FABBRICA COFFEE. Namiešali sme ho pre Vás tak, aby potešil vysoko kvalitnými kávami, ktoré pražíme s láskou a zároveň zaujal darčekovým balením.
Dostupnosť: Skladom - pražíme pre Vás každý deň

Balenie obsahuje:

2 x 100 g zrnková čerstvo pražená - 1980 - espresso blend

2 x 100 g zrnková čerstvo pražená - LA SCALA - Espresso Blend

 

Krajina pôvodu:     Dominikánska republika, Kolumbia, Etiópia a India

Druh kávy:             100 % Arabica – Robusta

Oblasť:                    Stredná Amerika, Afrika a Ázia

Krajina pôvodu:     Brazília, Kolumbia, Etiópia a India

Druh kávy:             100 % Arabica – Robusta

Oblasť :                   Stredná Amerika, Afrika a Ázia

 

Chuťový profil

1980 espresso Blend – Túto zmes káv naša pražiareň FABBRICA COFFEE navrhla špeciálne pre zákazníkov, ktorí preferujú skôr kakaovo – čokoládové horké chute pred ovocnými chuťami.Toto je naša najpredávanejšia zmes káv, ktorú môžete ochutnať aj na našich kamenných predajniach alebo kaviarňach.

LA SCALA  Espresso Blend – Túto zmes káv namiešala špeciálne naša pražiareň FABBRICA COFFEE. Je veľmi podobná ako zmes 1980 espresso Blend, avšak pridali sme do nej väčšie množstvo ovocných tónov.

 

Balenie kávy

Naša káva je balená v kvalitnom obale, zaručujúcom dlhotrvajúcu čerstvosť. K tomu slúži jednosmerný ventil, ktorý uvoľňuje plyn vzniknutý po upražení. Káva je vždy v balení hermeticky uzavretá, aby odolávala vlhkosti, svetlu a cudzím pachom. Po každom uzatvorení balenia odporúčame vytlačiť prebytočný vzduch a uchovať balenie na suchom a tmavom mieste. Skladovanie v chladničke neodporúčame.

 

 

 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie