Darčekové balenie Degustačných vzoriek čerstvo upražených káv priamo z našej pražiarne FABBRICA COFFEE. Namiešali sme ho pre Vás tak, aby potešil vysoko kvalitnými kávami, ktoré pražíme s láskou a zároveň zaujal darčekovým balením.
Dostupnosť: Skladom - pražíme pre Vás každý deň

Balenie obsahuje: 

1 x 200 g zrnková čerstvo pražená - BRASIL  Cerrado Dulce NY2

1 x 200 g zrnková čerstvo pražená - PERU Selva Alta

 

Krajina pôvodu:     Brazília /Južná Amerika/

Druh kávy:             100 % Arabica

Krajina pôvodu:     Peru / Stredná Amerika /

Druh kávy:             100 % Arabica

 

Chuťový profil

Brazília :

Chuťový profil – Vášnivá ako karneval v Riu. Plná chuť s vyváženou sladkosťou, stopami sladu, čokolády a kakaa. Aróma cereálií s dozvukmi po pražených lieskových orieškoch. Káva s nízkou aciditou a bohatou penou, ideálna pre espresso, pochádza z regiónu Cerrado.

 

Peru :

Chuťový profil – Prémiová  – PERU Selva Alta – pestovaná bez chemických hnojív a ručne zbieraná. Celý proces od zberu až po spracovanie je prísne strážený pre jej Kvalitu.

Chuť je krásne kakaová s dozvukom hnedého cukru a tropického ovocia.

 

Balenie kávy

Naša káva je balená v kvalitnom obale, zaručujúcom dlhotrvajúcu čerstvosť. K tomu slúži jednosmerný ventil, ktorý uvoľňuje plyn vzniknutý po upražení. Káva je vždy v balení hermeticky uzavretá, aby odolávala vlhkosti, svetlu a cudzím pachom. Po každom uzatvorení balenia odporúčame vytlačiť prebytočný vzduch a uchovať balenie na suchom a tmavom mieste. Skladovanie v chladničke neodporúčame.

 

 

 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie